Hotel Milotice Vinohrad :::

Hotel Vinohrad / Milotice

Hotel Vinohrad se nachází v srdci moravského Slovácka, nedaleko města Kyjov, ve vinařské obci Milotice, v areálu vinných sklípků Šidleny. Vybudován byl na původním starém sklepě jako zcela nový objekt, který svým vzezřením příjemně koresponduje s tradičním duchem zdejší sklepní historické uličky.

Díky atraktivní vyvýšené poloze hotel nabízí nepřekonatelný výhled na panorama Chřibů a Bílých Karpat, na hrad Buchlov a zámek Milotice. V bezprostřední blízkosti hotelového areálu se pnou rozlehlé vinice. V tomto malebném koutě Moravy se daří zejména odrůdám Ryzlink Rýnský, Rulandské a Frankovka.

Ubytování:
Hotel Vinohrad v obci Milotice hostům nabízí komfortní ubytování v 11 dvoulůžkových pokojích, 3 třílůžkových pokojích a jednom DeLuxe Apartmá ve standardu ****, které je skutečným skvostem pro ty nejnáročnější klienty.

Vybavení pokojů: Na pokojích Wi-fi bezdrátové připojení k internetu, klimatizace, telefon, minibar, trezor, kabelová TV, koupelna se sprchou, fénem a WC. V apartmá je navíc LCD TV, krbová kamna, koupelna se sprchou a s rohovou vanou, samostatné WC.

Standardní pokoje hotelu Vinohrad v Miloticích jsou vybaveny v kategorii *** superior, všechna lůžka jsou opatřena pohodlnými zdravotními matracemi, pokoje disponují vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Dvoulůžkové pokoje s možností TWIN ( s oddělenými lůžky).

DeLuxe Apartmá**** hotelu Vinohrad v Miloticích představuje prostorný, příjemně prosvětlený pokoj s krbovými kamny, samostatně stojící elegantní vanou a velkým společným luxusním lůžkem s výhledem na panorama vinic a zámku. Disponuje vlastní kuchyňkou, velkou koupelnu s rohovou vanou, sprchovým koutem a odděleným WC.

Gastronomie:
Gastronomické zážitky hotelu Vinohrad v Miloticích jsou soustředěny do atraktivních prostor restaurace Na Vyhlídce s letní terasou. Snídaně jsou podávány denně od 7.00 do 10.00 formou bufetu. Oběd či večeři si hosté hotelu Vinohrad v Miloticích mohou vybrat ze sezónního jídelníčku, zaměřeného na klasickou moravskou a středomořskou kuchyni. Personál vždy ochotně pomůže s výběrem, případně doporučí vhodné víno. Speciálně na přání pro hosta šéfkuchař připraví exklusivní menu přesně na míru hostovým představám.

Služby:
Mezi služby hotelu Vinohrad v obci Milotice patří půjčovna kol, privátní parkoviště před hotelem, bezbariérový přístup, non-stop služby recepce, možnost buzení telefonem, květiny, láhev kvalitního vína nebo láhev sektu na pokoj, snídaně na pokoj, úschovna cenných předmětů, kolekce vín s originální vlastní vinětou, nabídka zážitkových balíčků (cyklovýlety, řízená degustace...), služby profesionální au pair, zvýhodněné dárkové poukazy, prodej suvenýrů, map a drobných předmětů.

Tip na Výlet:
BAŤŮV KANÁL - Tato turistická vodní cesta nabízí spoustu možností plavby a vodní turistiky. Můžete si vypůjčit malý motorový člun pro 4 – 12 osob, který si budete řídit sami a plout svou cestou dle svých představ nebo si vybrat některou výletní plavbu na velké lodi v rámci pravidelné lodní linky.

Hotel Milotice Vinohrad - Služba na recepci je 24 hodinHotel Milotice Vinohrad - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Milotice Vinohrad - K hotelu přísluší parkovištěHotel Milotice Vinohrad - disponuje restauracíHotel Milotice Vinohrad - disponuje vinárnouHotel Milotice Vinohrad -  je k dispozici připojení na internetHotel Milotice Vinohrad -  je k dispozici letní terasaHotel Milotice Vinohrad - disponuje kavárnouHotel Milotice Vinohrad - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Milotice Vinohrad - přijímá kreditní karty VISAHotel Milotice Vinohrad - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Milotice Vinohrad - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Milotice Vinohrad - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Milotice Vinohrad - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Milotice Vinohrad - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Milotice Vinohrad - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel Vinohrad, Šidleny 588
Milotice 69605 Česká Republika
Hotel-Milotice-Vinohrad@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Vinohrad ubytování Milotice Aktuální počasí ::: mlha

Doporučte tyto stránky: